Maloobchod

SHANTI & Co. s.r.o. je i maloobchodním prodejcem vodních dýmek a příslušenství - s nejlepšími cenami, nejvyšší kvalitou výrobků a s nejlepším zákaznickým servisem. Jako přední online prodejce vodních dýmek a příslušenství se snažíme rozšiřovat sortiment tak, aby zákazník byl vždy spokojený a mohl si u nás vybrat to, co potřebuje. V kombinaci s naším servisem, expresním dodáním zásilky a vynikajícími službami jsme schopni uspokojit většinu našich zákazníků.

Naše maloobchodní e-shopy

Vodnidymky.cz

Vodnidymky.cz

V našem e-shopu www.vodnidymky.cz je vždy připraven čerstvý tabák do vodní dýmky, stejně jako vodní dýmky mnoha značek v komplexní nabídce včetně širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. Taktéž zde naleznete rychlozápalné (nebo také samozápalné) uhlíky, stále oblíbenější brikety - kokosové a bambusové uhlíky bez rychlozápalné směsi, zapalovač uhlíků (žhavič), nebo zvlhčovadlo pro tabák do vodní dýmky.

Jsme výhradními zástupci značek Nakhla Tobacco, Al Fakher, Aladins Shiha, Top Mark, Swift Lite Charcoal, Golden Coal, Instant Lite Charcoal a Molamix.

Vstupte do e-shopu www.vodnidymky.cz
Registrace do e-shopu

Smokeshop.cz

Smokeshop.cz

Smokeshop.cz byl v roce 2003 naším prvním e-shopem. Dnes je specializován na kuřácké zboží - segment headshop a smokeshop. Naleznete zde nejrůznější šlukovky a bongy, mimořádě kvalitní skleněnky pyrex i levné tenkostěnné skleněnky, čilamy, drtičky, cigaretové papírky mnoha značek, filtry, blunty, zapalovače, nejrůznější obaly a boxy, vaporizéry a elektronické váhy.

Smokeshop.cz také zahrnuje pestrou nabídku dárkových předmětů a doplňků s motivem Bob Marley, konopí nebo rasta, jako například klíčenky, magnetky, boxerky, čelenky, konopné cukrovinky, peněženky a další atraktivní zboží.

Vstupte do e-shopu www.smokeshop.cz
Registrace do e-shopu

Orientshop.cz

Orientshop.cz

Na našem e-shopu orientshop.cz je k dostání rozsáhlá a kvalitní nabídka orientálního zboží zahrnující dárkové zboží, duchovní a rituální předměty, vonné tyčinky, oblečení, tašky a peněženky, parea, šátky pro břišní tanec, velký výběr bižuterie, hudební nástroje (od chřestidel po tibetské mísy), krásné mosazné sošky, nábytek, bytové a dekorační doplňky, čaje a čajové příslušenství.

Naší snahou je nabízet orientální zboží, které přinese radost, pozitivní energii a navodí příjemnou atmosféru. Díky tomu u nás nakupují nejen orientální obchody, dárkové prodejny a čajovny, ale i maséři, léčitelé a provozovatelé různých esoterických a duchovních kurzů.

Vstupte do e-shopu www.orientshop.cz
Registrace do e-shopu