Proč se stát partnerem

Jsme česká společnost zabývající se dovozem a velkoobchodním prodejem orientálního zboží. Ve své práci zúročujeme osobní vztah k sortimentu a roky zkušeností v oboru.

Co děláme

Zabýváme se dovozem a produkcí stylových výrobků, převážně z Orientu. Českým a zahraničním zákazníkům je naše firma známá jako dovozce zboží z Indie, Nepálu, Egypta, Peru, Japonska, ale i Německa či Anglie. Náš sortiment tvoří široký okruh výrobků, které jsou spjaty s východní kulturou Asie, ale i stylových produktů založených na dlouhé tradici jejich užívání.
Sortiment zboží neustále aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. Díky tomu Vám můžeme dnes poskytnout nabídku čítající několik tisíc položek. Rozmanité množství druhů vonných tyčinek, textilu, vodních dýmek, tabáku pro vodní dýmky, uhlíků, šlukovek, esoteriky, dárkových předmětů, nebo třeba nábytku z Indie. U veškerého zboží jsme přímými dovozci a nebo distributoři.
Vyhledáváme pro vás to nejlepší a nejjakostnější zboží. Neustále se snažíme objevovat nové nápady výrobců, proto doufáme, že v každé sebemenší maličkosti, kterou Vám nabízíme, lze uzřít punc krásné kultury těchto národů, který působí jako malý dotek orientu...

Naše cíle

Naším hlavním cílem je být dobrým a spolehlivým dodavatelem kvalitního orientálního zboží. Prioritou je pro nás originalita a kvalita našich produktů, které pro Vás pečlivě vybíráme zejména u výrobců osvědčených značek. Dalším důležitým cílem je poskytovat našim obchodním partnerům nejlepší služby, podporovat vzájemně marketingové aktivity a poskytovat podporu prodeje našich produktů.

Proč si vybrat nás jako dodavatele

- usilujeme o neustálý vývoj a zlepšování našeho zboží i služeb
- sledujeme vývoj trhu s orientálním zbožím a reagujeme na potřeby našich zákazníků
- rádi Vás poznáme a pomůžeme zvolit vhodný sortiment a formu spolupráce pro Vaši firmu
- podporujeme marketingové záměry našich stálých obchodních partnerů
- vítáme zpětnou vazbu našich zákazníků, pozitivní i negativní
- je pro nás důležité být Vaším dobrým obchodním partnerem
- zakládáme si na seriózním přístupu a poctivém obchodování

Co nabízíme našim partnerům

- kvalitní zboží a služby
- pomoc při výběru vhodného zboží pro určitý typ provozovny, poradenství
- stabilní ceníky a zajímavé rabaty
- měsíční akce, množstevní slevy na vybrané typy zboží, akce ve spolupráci s partnery
- podporu v marketingových aktivitách
- individuální přístup, neboť každý obchodní partner je pro nás důležitý